0

Přízrak, o němž kolují legendy, se dostal do zpravodajství o uragánu Florence

Vidělo: 1287 lidí

Přízrak, o němž kolují legendy, se dostal od přímého přenosu informačního pořadu. Novináři natáčeli reportáž o uragánu Florence, který zuří v Jižní a Severní Karolíně, a najednou prošel na pozadí přízrak Šedého člověka z ostrova Pawleys, píše The Sun.

Na záběrech je vidět, jak za bouře prochází po přístavní hrázi tmavá postava. Lovci přízraků na YouTube kanálu The Ghost Guys Go tvrdí, že to byl přízrak Šedého člověka.

Poprvé se o něm dozvědělo ještě v roce 1822. Podle jedné z legend šel šíleně zamilovaný muž přes bažinu ke své nevěstě, ale utonul. Brzy poté se zjevil nebožtík své milované dívce a rozkázal, aby ostrov bez meškání opustila. Žena se svou rodinou z města utekla a brzy na to se pronesl pobřežím smrtonosný uragán. Rodina přežila a její pobřežní plantáž nebyla živlem poškozena.

Kvůli uragánu Florence zahynulo 32 lidí, stovky tisíc Američanů zůstalo bez elektřiny.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.