0

V britském nočním klubu byla rozprášena neznámá látka, píší média

Vidělo: 1321 lidí

V nočním klubu Cameo britského města Bournemouth byla rozprášena neznámá látka a utrpělo minimálně 40 návštěvníků, uvádí Daily Mirror. Lidé si stěžovali na problémy s dýcháním, kašel a řezavou bolest v očích. Poskytli jim pomoc záchranáři, kteří dorazili ma místo události.

Bezpečnostní orgány se domnívají, že v klubu byl rozprášen „nějaký druh dráždící látky, možná CS (takzvaný plyn Šeřík — pozn. red.).

Všichni návštěvníci byli okamžitě evakuováni. Přesný počet lidí, kteří se nacházeli v klubu, se neuvádí, ale ví se, že tuto noc se tam měla konat akce, na níž bylo prodáno asi 3 tisíce vstupenek.

Na místě události pracují policisté a lékaři záchranné služby. Podle policejních údajů byl jeden člověk převezen do nemocnice „za účelem prevence".

Policisté také prohledali klub, ale nenašli stopy po chemických nebo škodlivých toxických látkách, které mohou být pro lidi nebezpečné.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.