0

Íránské ministerstvo zahraničí okomentovalo útok na syrské teroristy

Vidělo: 1298 lidí

Mluvčí íránského ministerstva zahraničí Bahram Ghassemi okomentoval útok v Sýrii, který byl namířen proti organizátorům teroristického útoku v íránském Ahvázu. Ghassemi prohlásil, že Teherán svádí závažný boj s terorismem.

Již dříve bylo uvedeno, že íránští vojáci zaútočili na organizátory teroristického útoku v Ahvázu, stejně jako na jejich objekty na východním břehu řeky Eufrat v Sýrii. Poté pokračovalo několik bitevních bezpilotních letounů v útocích na pozice teroristů.

„Tento krok svědčí o pevném odhodlání Íránu svádět závažný a nepřetržitý boj na různých úrovních, včetně míst výcviku, zbrojení a školení teroristických sil," cituje Ghassemiho agentura ISNA.

K teroristickému útoku v íránském městě Ahváz došlo na konci září během vojenské přehlídky. Podle posledních údajů překročil počet obětí 20 lidí a více než 60 osob bylo zraněno. Podle agentury se k útoku přihlásila skupina s názvem Vlastenecké arabské demokratické hnutí v Ahvázu, která má styky se Saúdskou Arábií.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.