0

Nové detaily v případu vraždy Kuciaka. Co matka jeho přítelkyně nedokáže pochopit?

Vidělo: 1354 lidí

Zvládne se matka Martiny Kušnírové podívat do očí vraha své dcery? Zatčení pachatelů, kteří se měli podílet na vraždě mladého novináře a jeho přítelkyně, dává rodičům obětí naději, že konečně bude za to všechno někdo pykat. Matka zavražděné Martiny stále nedokáže pochopit, jak může někdo za takovou směšnou částku připravit o život dva nevinné lidi.

Odpovědi na otázku, proč její dcera musela zemřít, už postupně dostávají reálnou podobu. Generální prokurátor Jaroslav Ciznar uvedl, že mladé archeoložce se stalo osudným to, že se v ten nesprávný čas nacházela na nesprávném místě. „Byli stále spolu, tak nevěděli, jak to zajistit, aby byl Janko o samotě," vysvětlila Zlatica Kušnírová, matka zavražděné Martiny.

Po zveřejnění podrobností se jen těžko dají najít vhodná slova. Částku v hodnotě 70 tisíc, kterou si pachatelé za tento bestiální čin rozdělili, považuje Kušnírová za výsměch. „Taková částka se mi za vraždu dvou lidí zdá malá," dodala matka oběti.

Matka Aleny Zsuzsové, tedy ženy, která si měla podle policie vraždu objednat, zarytě mlčí. Pro sousedy vždy byla, a stále je, záhadnou ženou, která se s nikým v okolí nepřátelila.

Také v pizzerii Alegra, která se nachází v centru města a patří dalšímu z obviněných, se odmítli jakkoli k celé věci vyjadřovat.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.