0

Trump spojuje americké hodnoty se špínou

Vidělo: 1308 lidí

Bývalý americký viceprezident Joe Biden, který se účastní kampaně Demokratické strany, ostře zkritizoval Donalda Trumpa. Podle politika hlava Bílého domu zanedbává americké hodnoty a ničí státní instituce, aby získal neomezenou moc.

Bývalý viceprezident Joe Biden „přišel s nevídanou drsnou kritikou" proti Donaldu Trumpovi. Podle něj hlava Bílého domu zanedbává americké hodnoty a shazuje státní instituce, aby „soustředil moc do svých rukou", píše The New York Times.

Biden učinil prohlášení během rozsáhlé cesty po Americe z Kalifornie do Kentucky. Podporuje demokraty, kteří se účastní kongresových voleb v mezivolebním období, a zdá se, že vyzdvihuje témata pro svou potenciální prezidentskou kampaň v roce 2020, domnívají se noviny.

„Trump prostě jednoduše spojuje se špínou americké hodnoty tím, jak mluví o lidech, jak se jim směje a jak je ponižuje. Musím vám říct, že v jeho šílenství existuje určitá metoda, kterou nás chce vtáhnout do tohoto davu s sebou," řekl Biden.

Uznal, že přístup Trumpa je obzvláště účinný pro bílé představitele dělnické třídy v americkém jádru. Proto by se demokraté měli pokusit získat zpět hlasy těchto voličů. V opačném případě opět riskují ztrátu prezidentských voleb.

Podle Bidena současný americký prezident vyhrává na nespokojenosti bílých Američanů s migranty. Ale tato „velmi, velmi stará metoda" mu nedovolí udržet podporu většiny po dlouhou dobu, je si jistý politik.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.