0

V Německu najel řidič do lidí stojících na autobusové zastávce, jeden mrtvý

V německém Recklinghausenu najel řidič vozu do lidí na zastávce, několik lidí bylo zraněno, jeden člověk zemřel, informuje německá Deutsche Welle.

Policie německého Recklinghausenu prohlásila, že během incidentu bylo několik lidí zraněno a jeden člověk zemřel. Dále varovala před ukvapenými závěry o incidentu, jež jsou v daném stádiu ve vyšetřování předčasné.

Během čtvrtečního odpoledne muž (32) najel s vozem do skupiny lidí čekajících na autobusové zastávce v německém Recklinghausenu. Bylo zraněno nejméně devět lidí, včetně řidiče, jedna žena (88) utrpěla zranění neslučitelná se životem.

Příčina incidentu zatím není jasná. Podle informací novin FAZ ukazují indicie na pokus o sebevraždu řidiče. Podle informací hasičů byla zastávka téměř plná lidí.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.