0

Do Sýrie se během 24 hodin vrátilo kolem 1,5 tisíce uprchlíků

Vidělo: 1240 lidí

Kolem 1,5 tisíce lidí se vrátilo z Libanonu a Jordánska do Sýrie během uplynulých 24 hodin, uvádí se v informačním zpravodaji ruského Centra pro smíření znepřátelených stran a kontrolu pohybu uprchlíků.

„Během uplynulých 24 hodin se z území cizích států vrátilo do Syrské arabské republiky 1412 uprchlíků. Z Libanonu se přes přechody Jaydet-Yabus a Tell-Kalah vrátilo 498 osob (z nichž bylo 150 žen a 253 dětí), z Jordánska se přes přechod Nasib vrátilo 914 osob (274 žen a 466 dětí)," uvádí se ve zprávě.

Dále se uvádí, že do místa svého trvalého bydliště v zemi se během 24 hodin vrátilo 173 syrských občanů.

Fond Kadyrova provedl dobročinnou akci v Jarmuku, provincii Damašku, během níž byly syrským občanům vydány potravinové sady a nejnutnější předměty, dodává se ve zprávě. Podle údajů centra během 24 hodin inženýrské jednotky SAR vyčistily od min více než 21,9 hektarů území ve třech provinciích.

„Bylo detekováno a zlikvidováno 34 výbušných předmětů," uvádí se ve zprávě.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.