0

V Praze muž ubodal batole! Pachatel je zadržen

Kriminalisté prvního oddělení řeší závažný případ. V pondělních pozdních nočních hodinách mělo dojít k trestnému činu v jednom z chodovských bytů. Obětí je nezletilé dítě. Policisté podezřelého pachatele zadrželi.

„Krátce před 23. hodinou vyjížděli policisté spolu se záchranáři na pražský Chodov, kde v jednom z bytů došlo podle prvotních informací k násilnému trestnému činu," oznámila mluvčí Policie ČR Andrea Zoulová.

Podle informací Blesk.cz měl být trestných čin spáchán na dítěti v batolecím věku, navíc nožem.

„Policisté v této souvislosti zadrželi 27letého muže, kterého ze spáchání tohoto činu podezírají," oznámila mluvčí. „Případ si v samém prvopočátku převzala krajská výjezdová skupina kriminalistů. Vyšetřovatelé nyní provádějí prvotní neodkladné úkony trestního řízení."

Policie s ohledem na věk oběti a její rodinu nebude případ více komentovat.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.