0

Česku hrozí muslimská záplava a islámští teroristé

Vidělo: 1294 lidí

Schengenský systém znamená, že kromě slušných občanů evropských zemí se přes hranice mohou volně pohybovat i teroristé. Předseda SPD Tomio Okamura varoval před důsledky migrační politiku EU.

Po odhalení spiknutí vlády s proimigračními neziskovkami Okamura ve svém příspěvku na Facebooku vzpomíná, že loni česká policie zadržela nejvíce nelegálních migrantů najednou v Plzeňském kraji, když na dálnici D5 odhalila dva kamiony, ve kterých nelegálně cestovalo 35 cizinců. V tomto případě se jednalo o muslimy ze Sýrie, Afghánistánu a Iráku. Okamura poukazuje na to, že jde jen o malý kousek informací, jenže ve skutečnosti takových případů bylo mnohem více.

„Je to však jen malá špička ledovce, jelikož Schengenský systém znamená, že kromě slušných občanů evropských zemí se mohou přes hranice volně pohybovat i zločinci a teroristé, aniž by je kdokoli zkontroloval,“ píše politik.

Okamura je tak přesvědčen, že potenciální islámští teroristé jsou jen kousek od našich hranic a někteří se na našem území i pohybovali.

„A vidíme, že Německu a západní Evropě jsou v muslimské záplavě minimálně po pás. Brzy to může být po krk a o krk jim půjde,“ předstírá Okamura.

Již dříve předseda SPD Tomio Okamura odhalil, jak v Česku fungují desítky proimigračních neziskovek. Podle něj organizace dostávají stamiliony a to z občanských daní a od Babišovy vlády. Zároveň tzv. „sluníčkářští“ politici tvrdí, že v ČR údajně nejsou žádní migranti a uprchlíci.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.