0

Čtyři ze šesti! Policisté dopadli další tři dívky, které v ústavu přepadly vychovatelku

Vidělo: 1304 lidí

Policii České republiky se podařilo dopadnout další tři dívky, které v sobotu večer přepadly vychovatelku v diagnostickém ústavu. Při přepadení šest dívek sebralo ženě telefon a peníze, z místa činu následně utekly. Policisté hned v sobotu jednu z dívek zadrželi. Dvě jsou v současné chvíli stále na útěku.

Portálu iDNES.cz zadržení dalších tří dívek potvrdil policejní mluvčí Jan Rybanský, který uvedl, že se kriminalistům v průběhu noci podařilo vypátrat další tři chovankyně z diagnostického ústavu.

Policisté dívky zadrželi v různých místech Česka. Nyní proběhnou standartní úkony trestního řízení a následně budou dívky převezeny zpět do ústavu.

„Čtyři dívky byly zadrženy na různých místech České republiky. Dívky budou vyslechnuty,“ uvedl mluvčí.

K celé události došlo v sobotu večer, kdy šest mladistvých dívek ve věku 15 až 18 let zaútočilo na vychovatelku v diagnostickém ústavu v Praze 4. Dívky ženě ukradly telefon, peníze a poté utekly. Dívky jsou mladistvé, proto jim v případě odsouzení za loupežné přepadení hrozí maximálně pětiletý trest.

Ústav leží v městské čtvrti Hodkovičky a zaměřuje se především na psychosociální problémy a poruchy v chování u nezletilých dívek.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.