0

V Indii bylo kvůli cykloně evakuováno přes milion lidí

Vidělo: 1417 lidí

Úřady pobřežního státu Urísa musely evakuovat a ubytovat v provizorních táborech přes jeden milion lidí, a to kvůli blížící se cykloně Fanny. Ta by měla v pátek dle očekávání prudce udeřit na tento region. Informovala o tom televizní stanice NDTV.

Podle informací vedení daného státu občanům doporučilo, aby v tento den neopouštěli svá obydlí, pokud to není nutné. Ve státě Urísa bylo na nejbližších 24 hodin zrušeno více než 220 vlakových spojů, a i letiště v řadě velkoměst budou do konce tohoto týdne zavřena.

Očekává se, že vojenské námořnictvo a pobřežní stráže budou nepřetržitě ve službě, budou místním obyvatelům poskytovat pomoc a likvidovat následky cyklony.

Fanny s sebou z Bengálského zálivu přinese vydatné deště a rychlost větru dosáhne až 200 kilometrů za hodinu. Podle odhadů odborníků to bude nejsilnější cyklóna v Uríse od roku 2014.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.