0

Slovák, který ukopal Filipínce, přiznal u soudu vinu

Vidělo: 1272 lidí

Juraj Hossu, jenž čelí obvinění z vraždy Filipínce Henryho Acordu, před bratislavským okresním soudem přiznal vinu, informuje slovenský portál HN.

Soud v této souvislosti již nebude vykonávat důkazní řízení kvůli vině či výši trestu.

Na úterní soudní jednání byli pozváni další svědci, lékaři a znalci. Díky přiznání viny ze strany obžalovaného ovšem nebyl důvod je vyslechnout. Soud se omezil na přečtení psychologického vyšetření obžalovaného.

Soud naposledy koncem března vyslechl jednoho z lékařů v souvislosti se zdravím poškozeného. Před soudem vypovídal i příslušník policie, který měl službu v době, kdy došlo k incidentu. První jednání v tomto případu proběhlo v lednu letošního roku. Podle informací portálu obviněný tehdy odmítl dohodu, jež mu nabízela bratislavská krajská prokuratura. Nesouhlasil s právní kvalifikací činu.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.