0

V centru Bratislavy se střílelo. Jeden člověk byl zraněn

V Obchodní ulici v Bratislavě se střílelo. Minimálně jeden člověk byl zraněn. Policie podle informací médií pronásledovala ozbrojeného pachatele.

Na místě střelby zasahují záchranné složky.

Policie pronásledovala muže ozbrojeného nožem a postřelila ho.

"Jeden muž byl postřelen. Bližší informace zjišťujeme," prohlásila mluvčí bratislavského kraje Veronika Slamková.

"Policisté chtěli muže zastavit. Muž s nožem v ruce křičel, že je zabije. Policisté ho několikrát upozornili, ale stále šel a křičel, že je zabije," prohlásila svědkyně z místa činu jménem Alexandra. Následně zaznělo několik výstřelů.

Policie má podle informací zveřejněných na Facebooku situaci pod kontrolou. Zraněný byl pouze agresivní muž. Nikdy jiný při incidentu zraněný nebyl.

Celá ulice je v současné době úplně uzavřená. Na místě se nachází několik policejních aut a tři sanitky. Do jedné z nich byl naložen postřelený muž. 

Slovenský deník SME přinesl informace o tom, že kromě agresivního muže byla zraněna ještě jedna žena, kterou již záchranáři odvezli.

Z důvodu policejní uzavírky ulice byla na místě přerušena i tramvajová doprava. Uzavírka by měla trvat minimálně dvě hodiny. Bližší informace o provozu tramvají po dobu uzavírky přinesl bratislavský dopravní podnik.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.