0

Nehoda na letišti v Košicích. Opilý řidič narazil do letadla

Vidělo: 1309 lidí

Pracovník letiště v Košicích jel nákladním tankovacím vozidlem po odbavovací letištní ploše, přičemž došlo ke kontaktu s letadlem, které bylo s cestujícími a palubním personálem připraveno na odlet. Informovala o tom Policie Slovenské republiky na sociální síti Facebook.

„Dechovou zkouškou na zjištění přítomnosti alkoholu v dechu u řidiče tankovacího vozu bylo zjištěno 2,96 promile, přičemž opakovaná dechová zkouška měla stoupající tendenci. Ke zraněním naštěstí nedošlo,“ píše se na oficiálně stránce policie na Facebooku.

Vyšetřovatel odboru kriminální policie Okresního ředitelství Policejního sboru v Košicích v této souvislosti zahájil trestní stíhání pro přečin ohrožení pod vlivem návykové látky a v současné době provádí nezbytné úkony vedoucí k obvinění. Řidič svým nezodpovědným jednáním mohl ohrozit život a zdraví lidí, nebo způsobit značnou škodu na majetku při výkonu svého zaměstnání, za takové jednání je stanovena trestní sazba 2 až 5 let.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.