0

V New Yorku helikoptéra narazila do střechy budovy

Vidělo: 1275 lidí

V pondělí v newyorské čtvrti Midtown Manhattan narazil do jedné z budov vrtulník. Na místě zasahují záchranáři a policie

Na místě zasahují záchranáři a policie.

​Stroj narazil do výškové budovy na 7. avenue mezi 51. a 52. ulicí. Po nárazu začal vrtulník hořet. Hasiči uvedli, že požár mají pod kontrolou.

​Podle televize ABC, která se odvolává na informace z hasičského sboru, bylo příčinou nehody tvrdé přistání na střeše budovy. Policie budovu evakuuje.

Guvernér New Yorku Andrew Mark Cuomo nejprve uvedl, že v důsledku nehody nikdo nebyl zraněn. Podle pozdějších informací pilot stroje zahynul. Podle guvernéra se jednalo o nouzové přistání.

Vzpomínky na útok

V New Yorku je stále živá vzpomínka na útok teroristické organizace Al-Káida z 11. září 2001. V tento den do dvou věží Světového obchodního centra narazila dvě dopravní letadla unesená teroristy. Během útoku v New Yorku zahynulo 2 606 osob. Třetí letadlo narazilo do budovy Pentagonu a čtvrtý letoun se zřítil po souboji mezi teroristy a pasažéry u města Shanksville v Pensylvánii. Celkem v tento den zahynulo 2 966 osob včetně 19 teroristů.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.