0

Merkelové zase není dobře?

Vidělo: 1306 lidí

Po posledních incidentech, kdy se kancléřka Angela Merkelová třásla, její tisková služba tvrdila, že se kancléřka cítí dobře. Dnes ale opět poskytla veřejnosti důvod, aby se bála o její zdraví. Merkelová a dánská premiérka Mette Frederiksenová navzdory protokolu během slavnostního ceremoniálu seděly na židlích.

Merkelová dnes v Berlíně přivítala Mette Frederiksenovou. Během ceremoniálu s vojenskými poctami a poslechu hymen dánská premiérka seděla vedle kancléřky. Obě političky zůstaly na svých místech navzdory stávajícímu protokolu.

Židle stály na podstavci, na němž tradičně kancléřka a její hosté stojí.

V průběhu několika týdnů byla německá kancléřka třikrát spatřena, jak se nekontrolovatelně třese. Poprvé to bylo 18. června, když se Merkelová setkala s ukrajinským prezidentem Volodymyrem Zelenským. ​Později 27. června, když se kancléřka účastnila oficiální události v Berlíně spojené se jmenováním nového ministra spravedlnosti.

Včera se tělo německé kancléřky znovu začalo třást, když sledovala vojenskou přehlídku prováděnou u příležitosti příjezdu finského premiéra Antti Rinneho.

Zástupci německé vlády v předchozích případech říkali, že se zdravím kancléřky se nic vážného neděje.

Veřejnost si kvůli jejímu nekontrolovanému třesu začala dělat starosti o zdravotní stav 64leté německé kancléřky. Reportérům bylo dříve sděleno, že se jí daří dobře a tento třes byl vyvolán dehydratací.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.