0

Nové detaily střelby v Daytonu: pachatel zabíjel Kalašnikovem, trvalo mu to méně než minutu

Vidělo: 1414 lidí

Během nedělního rána v americkém městě Dayton (Ohio) střelec zabil 9 lidí, sám byl zlikvidován policii. Podle primátorky města na spáchání vražd potřeboval jenom minutu, použil Kalašnikov.

„Je mrtvých 10 lidí, včetně střelce, dalších 26 je zraněno. Důstojníci neutralizovali střelce za méně než minutu," uvedla primátorky města Dayton Nan Whaley.

Podle policejních údajů bylo při střelbě zraněno 27 lidí. Ti byli „ošetřeni v místních nemocnicích kvůli různým zraněním“.

Ke střelbě v Ohiu došlo jen několik hodin poté, co mladý muž zabil 20 lidí a dalších nejméně 26 zranil v El Pasu v Texasu.

Primátorka Daytonu prohlásila, že všechny oběti muž zastřelil za „méně než minutu“.

Ke střelbě v Ohiu došlo jen několik hodin poté, co mladý muž zabil 20 lidí a dalších nejméně 26 zranil v El Pasu v Texasu.

Americká FBI zahájila vyšetřování případu jako domácí terorismus. Střelec podle zpráv umístil na internet manifest, kde popsal, jak chce v USA separovat lidi podle rasy.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.