0

Herečka ze seriálu Hra o trůny obvinila izraelské úřady z únosu dcery

Vidělo: 1285 lidí

Herečka Josephine Gillanová, která účinkovala v seriálu Hra o trůny, obvinila izraelskou sociální službu z únosu její osmiměsíční dcerky Glorie. Napsala to na svém účtu na Twitteru a zveřejnila video incidentu.

„Mám zlomené srdce. Moje dítě unesla v noci izraelská sociální služba. Nevím, kde se teď nachází! Tyto záběry naplní hrůzou každého, kdo má srdce,“ napsala Gillanová.

Na videu, které zveřejnila Gillanová, odnáší její dceru Glorii žena doprovázená dvěma uniformovanými muži. Je slyšet, jak někdo protestuje proti akcím zástupců sociální služby.

Podle slov Gillanové byla Glorie tři poslední měsíce svěřena do péče její přítelkyně. Samotná herečka v té době na žádost sociálního úřadu podstoupila kurs terapie po poporodní deprese.

Ve své další publikaci si Gillanová postěžovala, že ji nepouštějí k dceři, a vyhlásila crowdfunding (skupinové financování) v naději získat peníze na advokáta, aby se mohla odvolat proti akcím úřadů. Přiznala se, že v poslední době nemohla pracovat, a proto nemá možnost zaplatit služby právníka bez cizí pomoci.

Gillanová je britská herečka známá postavou prostitutky Marei v seriálu Hra o trůny. Objevila se na plátně ve druhé, třetí, čtvrté, páté, šesté a osmé série televizního projektu HBO. Před získáním role v populárním seriálu účinkovala v pornu.

Seriál Hra o trůny se stal jedním z nejpopulárnějších v dějinách. Získal dobré ohlasy kritiků a má rekordní počet cen Emmy - 47. Seriál pojednává o vymyšleném světě Sedmi království, v němž bojuje o moc řada šlechtických rodin, zatímco lidstvu hrozí smrtelné nebezpečí ze strany nadpřirozených sil.

Seriál se vyznačuje výborným vývojem námětu a postav, nečekanými zvraty, včetně smrti hlavních hrdinů, a rovněž výjevy násilí, jež vzbudily v USA spory o hranicích přípustného na obrazovce. Literárním základem série byl cyklus knih Píseň ledu a plamene od spisovatele George Martina.

скачать dle 12.1
Štítky:Hra o trůny
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.