0

Okamžik likvidace střelce z americké Odessy byl natočen na video

Očití svědci natočili video likvidace střelce ze strany policistů, kteří zahájili palbu ve městě Odessa v Texasu. Záznam byl zveřejněn jedním z uživatelů na Facebooku.

Záběry ukazují, jak policie obklíčila střelcovo auto a poté na něj zahájila palbu. „Střelili ho. Zabili ho,“ komentoval autor videa.

Střelba v americkém městě Odessa proběhla v noci 1. září. Zpočátku bylo hlášeno, že střelba byla organizována několika lidmi, ale pak byla tato verze vyvrácena.

Podle policie jeden z policistů zastavil bělocha ve věku 30 let mezi městy Midland a Odessa. Ten poté začal na policisty střílet a potom ukradl poštovní dodávku a odjel do nákupního centra, kde začal střílet na návštěvníky. Při následné přestřelce s policií byl muž zlikvidován.

V důsledku incidentu bylo zraněno minimálně 24 lidí, včetně tří policistů. Zemřelo dalších pět lidí. Zároveň se neuvádí, zda je střelec v jejich počtu zahrnut.

Místní úřady uvedly, že policejní orgány muže dobře znaly. Motivy jeho jednání jsou stále nejasné.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.