0

Dva lidé zemřeli v důsledku střelby v americkém nočním klubu

Dva lidé byli zabiti při střelbě, která proběhla v nočním klubu v Lancaster County ve státu Jižní Karolína. Informuje o tom televizní kanál Fox News s odkazem na úřady.

Neznámí pachatelé zahájili palbu v nočním klubu Old Skool Sports Bar & Grill. „Dva lidé zemřeli, další jsou vážně zraněni,“ oznámil šerif Lancaster County Barry Feil.

Podle informací televize lze hovořit nejméně o osmi obětech. Přesná čísla nejsou známá. Mezi mrtvými byli dva muži. Ranění byli odvezeni do nemocnic. Policie zahájila vyšetřování, hledají se střelci.

Incident v Nizozemsku

V Nizozemsku se na začátku září odehrál incident, během kterého bylo postřeleno několik osob. Mělo dojít ke střelbě ve městě Dordrecht blízko Rotterdamu, konkrétně v jednom z domů v rezidenční čtvrti. Zemřít měli tři lidé a jeden se zranil.

Mělo jít o rodinný spor, kdy jedním z členů rodiny měl být policista. Právě on se uchýlil k řešení neshod skrz střelbu. Nejprve měl zastřelit členy rodiny a poté zbraň obrátil proti sobě. Jednoho člověka ještě zranil.

Tragédie se nevyhnula ani Česku

Ke střelbě došlo nedávno i v Česku. V Červeném Kostelci na Hradecku se střílelo. K incidentu došlo na začátku září a zemřeli při něm dva muži. Zřejmě za ním stály osobní spory.

„Policisté byli přivoláni ke střelbě v jednom z rodinných domů v Červeném Kostelci. Našli jsme dva muže beze známek života a v současné době probíhá vyšetřování celého případu. Otázky a odpovědi na to, co se tam přesně stalo a proč k tomu došlo, přinese až další vyšetřování. Bude nařízena soudní pitva a budou také probíhat další odborná zkoumání například z odboru balistiky,“ sdělila k případu mluvčí policie Eva Prachařová. 

Na místě měla být vyslána i zásahová jednotka. Původně totiž nebylo jasné, zda jsou v ohrožení i životy civilistů. Mluvčí však dodala, že její zásah nebyl zapotřebí.

скачать dle 12.1
Štítky:lidé Donbas USA
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.