0

Čtyři lidé přišli o život při střelbě v americkém Kansas City

Čtyři lidé zemřeli poté, co muž zahájil palbu v baru americkém Kansas City ve státě Kansas. Informoval o tom televizní kanál FOX 4 s odkazem na policii.

Místní policejní mluvčí sdělil, že pachatel střílel celkem do devíti lidí, z nichž čtyři osoby přišly o život. K incidentu došlo v baru Tequila KC v noci místního času.

„Devět výstřelů, čtyři mrtví na křižovatce 10. ulice a Central Avenue,“ uvádí se v policejní zprávě na Twitteru.

Dodává se, že podezřelý nebyl dosud zadržen.

Střelba v USA

Dříve se informovalo o střelbě v nočním klubu Old Skool Sports Bar & Grill v Lancaster County ve státu Jižní Karolína. Pachatelé zahájili palbu, která vedla k úmrtí dvou lidí a zraněním několika dalších obětí incidentu.

K velké tragédii došlo i 3. srpna v supermarketu Walmart v americkém městě El Paso ve státě Texas. Ozbrojený muž tehdy zabil 22 lidí a 20 zranil. Den poté střelec zabil devět osob a zranil 27 lidí v Daytonu, Ohio.

Podle skupiny Everytown for Gun Safety v období mezi roky 2009 - 2017 ve Spojených státech došlo nejméně k 173 masovým střelbám.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.