0

Na jihozápadě Německa se zřítil stíhací letoun F-16

Německá policie města Trevír informovala o tom, že v oblasti Zemmer havaroval letoun F-16. Policisté rovněž prosí, aby se lidé této oblasti vyhnuli, jelikož zde probíhá záchranná operace.

Uvádí se, že na neobydleném území poblíž německého města Trevír havaroval stíhací letoun. Dnes o tom informovala regionální veřejnoprávní rozhlasová stanice. Podle informací se měl pilot stíhačky F-16 katapultovat. 

„V oblasti Zemmer poblíž Trevíru se nad neobydleným územím zřítil bojový letoun,“ uvádí se na Twitteru rozhlasové stanice SWR.

Skutečnost, že stíhačka havarovala v neobydlené oblasti, potvrdila policie.

Nejde však o první nehodu letadel na území Německa. K jinému incidentu došlo už letos v červnu. Tehdy se dvě letadla Eurofighter srazila ve vzduchu v jedné ze 16 spolkových zemí Německa, Meklenbursku-Předním Pomořansku. Jeden z pilotů byl na místě havárie nalezen živý, druhý bohužel incident nepřežil.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.