0

V Rakousku poblíž letiště v Linci došlo k výbuchu. Na místě jsou zranění, píší média

Podle informací agentury DPA (Deutsche Presse Agentur) bylo zraněno několik lidí při explozi poblíž Letiště Linec v Rakousku. Provoz na letišti a lety nebyly incidentem ovlivněny.

Uvádí se, že k incidentu došlo ve čtvrtek ráno, krátce po osmé hodině, a to v hale v Hörschingu určené k likvidaci odpadu. Informovala o tom policie.

Podle rakouské policie bylo zraněno celkem devět osob, přičemž tři z toho vážně.

Na Twitteru pak policie uvedla: „Výbuch v jedné z budov firmy #AVE v Hörschingu. Několik lidí bylo zraněno!“​

Příčina výbuchu byla zpočátku nejasná. Kromě toho byli kvůli explozi lehce zraněni i další lidé. Podle informací na místo nehody dorazilo až 13 hasičských jednotek.

Uvádí se, že provoz na letišti a lety nebyly daným incidentem ovlivněny. Podle Letiště Linec vítr fouká příznivým směrem a kouř z výbuchu se pohybuje směrem od letiště.

Rakouské Letiště Linec tedy neočekává, že by měly být v důsledku exploze zrušeny lety.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.