0

Další výsměch klimatickým aktivistům! Eko-Greta se krčí v nádrži vašeho auta

Na internetu se objevilo nové video, které se vysmívá klimatické aktivistce Gretě Thunbergové. Pokoří popularitu videa, v němž se Greta jakoby účastnila soutěže Československo má talent?

Na internetu se objevilo nové video, jenž si dělá legraci z vystoupení klimatické aktivistky Grety Thunbergové.

Je na něm vidět řidič automobilu, který přijíždí k benzínové pumpě, aby si natankoval. Po zastavení vozu směřuje k ústí palivové nádrže. Po jejím otevření na něho „vybafne“ Greta Thunbergová a říká: „Jak se opovažuješ!“

Eko-Greta na české obrazovce

Na začátku měsíce října se na internetu objevilo video s Gretou Thunbergovou, která se jakoby účastní soutěže Československo má talent. Od svého publikování nasbíralo na YouTube více než 1,2 milionu zhlédnutí.

Jedná se o sestřih z vystoupení aktivistky Grety Thunbergové a televizní soutěže Česko Slovensko má talent. V rámci této soutěže mohou lidé z ulice přijít ukázat své talenty před soutěžní porotou.

Video, které bylo publikováno na kanálu COOL Feed 3. října, je uděláno tak, jako by této možnosti využila i Greta Thunbergová. Následuje téměř 1:40 vteřin českého humoru.

Na začátku videa se Grety porotci ptají, čím se zabývá. Její odpověď: „Ovládáním lidí.“ Po její odpovědi následuje bouřlivý potlesk z publika.

Jakub Prachař z poroty ji ohodnotí slovy: „Vy přesně víte, jak to má být, a to se mi líbí.“ Thunbergová následně pronese, že její „vzkaz je, že vás budeme sledovat“. V klipu jsou použité i záběry z jejího vystoupení v OSN před několika týdny.

Thunbergová na klimatickém summitu v OSN

Švédská ekologická aktivistka Greta Thunbergová pronesla emotivní řeč při zahájení klimatického summitu v sídle OSN v New Yorku. Osočila přitom světové státníky, že jí ukradli její dětství.

Šestnáctiletá Greta Thunbergová, která se stala jakýmsi symbolem protestního hnutí proti klimatickým změnám, se ve svém projevu ostře pustila do světových lídrů. Starší generaci obvinila z nečinnosti, pokud jde o boj se změnou klimatu.


скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.