0

Dva čeští řidiči zavinili v Německu dvě nehody, deset zraněných

Celkem deset zraněných si vyžádaly v neděli v Německu dvě nehody, které podle policie zavinili čeští řidiči. Tři zraněné si vyžádala v neděli nehoda v Bavorsku nedaleko Pasova. Mezi zraněnými je i český řidič, informoval v pondělí list Vilshofener Anzeiger. Při další nehodě v Sasku si srážka vyžádala sedm zraněných, uvedlo Radio Dresden.

Jedna nehoda se stala v Bavorsku u obce Aicha vorm Wald. Čech zamýšlel najet na dálnici ve směru na Řezno, při odbočování doleva ale přehlédl protijedoucí vůz se dvěma lidmi.

Český řidič i posádka protijedoucího vozu skončila v nemocnici. O zdravotním stavu zraněných se Vilshofener Anzeiger nezmínil.

Při nehodě na dálnici A4 mezi Drážďanami a Saskou Kamenicí (Chemnitz) utrpělo v neděli kvečeru zranění sedm lidí včetně ani ne dvouletého dítěte a 16leté dívky.

Podle policie nehodu u obce Wilsdruff způsobil 53letý řidič z Česka, který zezadu narazil do kolony stojících aut. Při srážce vznikla škoda na čtyřech vozech. Kvůli vyprošťovacím pracím policie jízdní pruh dálnice A4 ve směru na Saskou Kamenici na zhruba hodinu a půl uzavřela. Proto se na ní utvořila 15kilometrová zácpa.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.