0

V centru Bratislavy vypukl požár. Zasahovaly tři desítky hasičů

V centru Bratislavy zasahují hasiči – požár vypukl v budově Staré tržnice. Informovali o tom v Prezídiu Hasičského a záchranného sboru Slovenska.

„Bratislavští hasiči momentálně zasahují při požáru v budově Staré tržnice na náměstí SNP v Bratislavě,“ uvádí se ve zprávě. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že požár vypukl v suterénu budovy. Hasiči pomohli s evakuací osob nacházejících se v prostorách. Na místě události zasahují tři desítky hasičů ze všech bratislavských hasičských stanic. Požár se podařilo lokalizovat a hasiči odvětrávají silně zakouřené prostory. Podle předběžných informací se při požáru nezranila žádná osoba," píše se ve zprávě.

Podle Gábora Bindicse z občanského sdružení Aliance Stará Tržnice, které budovu provozuje, byl požár již uhašen. Dodal, že vypukl v suterénním prostoru v kuchyních, ale není jasné proč, a jak velký byl.

Dříve se informovalo, že v obci Jakubovany na východě Slovenska hasiči zasahovali při požáru autobusu, který vezl okolo 15 dětí. Po příjezdu na místo incidentu se požár podařilo zlikvidovat - nikdo nebyl zraněn, autobus však zcela shořel.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.