0

Pánové, to musíte vidět! Trump se na veřejnosti objevil s přilepeným kusem toaletního papíru

Americký prezident Donald Trump se znovu objevil na veřejnosti s kusem toaletního papíru, který se mu přilepil na botu.

Na situaci upozornil deník Daily Mail.

Přilepený papír byl zaznamenán 12. listopadu, kdy americký vůdce spolu s manželkou Melanií byl v New Yorku. Ten den vydal projev v ekonomickém klubu v New Yorku a pak limuzínou přijel k helikoptéře na Manhattanu.

Hygienické prostředek zůstal na podrážce bez povšimnutí, zatímco hlava státu nastoupil na palubu vrtulníku. Přitom na letišti, kde Trump pak přestupoval do prezidentského letadla Air Force One, papír už na botě nebyl.

Toaletní papír na Trumpových botách

Trump se již ocitl v podobné situaci v říjnu roku 2018. Tehdy se internetoví uživatelé americkému prezidentu vysmáli, když se americký vůdce na letišti objevil s toaletním papírem přilepeným k botě.

„Jako by toto celé prezidenství nemohlo být ještě podivnější… Dnes Trump nastoupil do Air Force One s toaletním papírem přilepeným na boty,“ komentovali uživatelé.

Kousek odpadl, když prezident nastupoval na palubu. Okamžik byl natočen na video, které získalo přes tři miliony zhlédnutí.

Někteří přes Twitter napsali přímo prezidentovi.

„Musíte propustit osobu zodpovědnou za kontrolu toaletního papíru," doporučil jeden z uživatelů.
скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.