0

V německém městě Rot am See se střílelo. Šest obětí

Německá policie na svém Twitteru oznámila, že ve městě Rot am See kvůli střelbě probíhá policejní operace. Se zprávou o počtu obětí přišla agentura Focus Online.

„Nyní jsme na místě v posilněném složení. V budově na Bahnhofstrasse je pravděpodobně několik zraněných, včetně mrtvých. Podezřelý byl zadržen. Podle předběžných údajů je možné mluvit o zločinu na základě vztahů. V současné době nemáme žádné další náznaky, že existují další zločinci. Policie nyní nemůže potvrdit šest mrtvých,“ uvedli v policii v komentáři pro Sputnik.

K incidentu došlo kolem 12:45.

V tiskové službě policie sousedního města Aalen pro Sputnik potvrdili, že šest lidí přišlo o život.

„Ano, šest lidí nepřežilo,“ uvedli s tím, že přesný počet zraněných zjišťují.

Rot am See je město ve spolkové zemi Bádensko-Württembersko na jihozápadu Německa. Počet obyvatel města je kolem 5 300 lidí.

Střelba ve francouzském Dreux

Dříve jsme informovali o střelbě ve francouzském městě Dreux (74 kilometrů od Paříže v departamentu Eure-et-Loir v regionu Centre- Val de Loire). Tehdy se muž vyzbrojený loveckou puškou objevil ráno v 10:00 na městské radnici a šel do kanceláře generálního ředitele služeb. Tam pachatel vystřelil na oficiálního představitele a pak spáchal sebevraždu. Oběť útoku byl vážně zraněn v oblasti nohy. Podle státního zástupce k útoku došlo kvůli „soukromé záležitosti“. Televize BFM poté informovala, že pracovník radnice byl milenec střelcovy ženy.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.