0

Polské ministerstvo vnitra: Varšava nehodlá přijímat emigranty z Čečenska

Vidělo: 1892 lidí

 

Polské úřady nemají v úmyslu pouštět na území své země emigranty z Čečenska, kteří žádají o azyl. Prohlásil to polský ministr vnitra Mariusz Błaszczak.

 

„Nepodlehneme nátlaku těch, jejichž cílem je vyprovokovat migrační krizi. V Čečensku žádná válka není", cituje Błaszczaka RIA Novosti.
Podle jeho názoru se snaží dostat novopečení emigranti do západní Evropy, čímž vznikne nová cesta pro muslimy směřující do Evropské unie. „Nemáme nic proti tomu, aby se pomáhalo postiženým, a také to děláme. Snažíme se finančně podporovat regiony spojené s těmi, kde se válčí.
Pomáháme běžencům v táborech, opevňujeme vnější hranici EU", zdůraznil polský ministr. V polských a běloruských médiích se objevila už dřív zpráva o tom, že velká skupina lidí pocházejících z Čečenska dorazila na hranici nedaleko Brestu s úmyslem požádat v Polsku o azyl. Polští pohraničníci ale tyto lidi na své území nepouštějí.
скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.