0

Nejen Kolář a Rajtoral, Plzeň opouštějí další dva hráči

Vidělo: 1657 lidí

 

Fotbalová Plzeň hlásí během reprezentační přestávky dvě změny v kádru. Na roční hostování do Teplic odchází záložník Tomáš Kučera, do konce podzimní části sezóny pak bude v dresu Bohemians Praha 1905 nastupovat útočník Jan Holenda.

 

Kádr mistrovské Viktorie se na startu sezóny mění. Posilám už místo uvolnili Daniel Kolář a František Rajtoral, kteří odešli do Turecka. Na hostování teď odcházejí Jan Holenda a Tomáš Kučera.

 

„Vzhledem k příchodům nových hráčů a vysoké konkurenci jsme se s oběma hráči domluvili, že půjdou na hostování. Je důležité, aby pravidelně nastupovali," vysvětluje Adolf Šádek, generální manažer Viktorie.

 

Kučera nastoupil v této sezóně do tří ligových zápasů a připsal si jednu branku. Další starty by měl sbírat v dresu Teplic, kde stráví celý ligový ročník.

 

Útočník Holenda, jehož během letní přípravy brzdily zdravotní problémy, v nové sezóně plzeňský dres zatím neoblékl a podzimní část sezóny stráví na hostování v Ďolíčku.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.