0

Porošenko doufá, že EU bude i nadále zavádět sankce proti Rusku

Vidělo: 1986 lidí

 

Ukrajinský prezident Petro Porošenko vyjádřil naději na to, že Evropská unie bude po USA i nadále zavádět sankce proti Rusku a zesílí je v případě vyostření situace na Donbasu, prohlásil ve čtvrtek tiskový tajemník ukrajinského prezidenta Svjatoslav Ceholko.

 

„Počítám s tím, že naši partneři, a především Evropská unie, tuto logiku podpoří, a že sektorové sankce proti Rusku budou prodlouženy, a v případě eskalace zesíleny", citoval Ceholko Porošenkova slova na své stránce ve Facebooku.

 

Ve čtvrtek rozšířilo Ministerstvo financí USA sankční seznam a zařadilo na něj 17 osob a 20 ruských společností. Jde mj. o odbočky Gazpromu a Banky Moskvy, a také podniky, které se podílejí na výstavbě mostu na Krym.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.