0

Autobus se srazil s policejním autem, dva zranění

Vidělo: 1871 lidí

 

Mezi Dymokury a Nymburkem se v sobotu ráno srazil autobus s policejním autem. Dva lidé v policejním voze se při střetu zranili, cestující z autobusu vyvázli bez zranění. Příčina nehody se vyšetřuje, řekl mluvčí středočeské policie Pavel Truxa.

 

Kolize se stala kolem 07:00 na silnici číslo 32. „Šlo o nehodu autobusu a policejního vozu. Došlo ke dvěma zraněním, a to v policejním autě. Spolujezdec byl se zraněním letecky převezen do jedné z pražských nemocnic,” uvedl Truxa.

 

V autobuse podle něj bylo asi 30 cestujících.

 

Bližší informace o nehodě zatím nejsou známy. Autobus podle mluvčího údajně narazil do policejního auta. „Ale jestli se policejní auto otáčelo nebo někam odbočovalo, to nevím,” uvedl Truxa.

 

U obou řidičů byla provedena dechová zkouška na alkohol, která skončila s negativním výsledkem.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.