0

Média: Ukrajina plánuje vyhlásit bojkot světového šampionátu 2018 v Rusku

Vidělo: 1661 lidí

 

Oficiální představitelé Kyjeva a Federace fotbalu Ukrajiny (FFU) jednají o možnosti bojkotu světového fotbalového šampionátu roku 2018, který se bude konat v Rusku, píší noviny Izvěstija.

„Ukrajinská strana pochybuje o tom, že napětí ve vztazích s Ruskem pomine k momentu provedení šampionátu. Ve spojení s tím ukrajinští sportovní představitelé propracovávají variantu, v níž se země dobrovolně zřekne účasti na finální části světového šampionátu v roce 2018 v případě, že se ukrajinský tým kvalifikuje," řekl novinám zdroj ve FFU.

 

Ukrajinský tým se v kvalifikaci dostal do skupiny s týmy Finska, Španělska, Kosova, Chorvatska a Turecka. Ruská strana jako organizátor dostává automaticky právo účastnit se finálního stádia.

 

Světový fotbalový šampionát se bude konat od 14. června do 15. července roku 2018. Zápasy se budou odehrávat v Moskvě, Kaliningradu, Petrohradu, Volgogradu, Kazani, Nižním Novgorodu, Samaře, Saratovsku, Rostově na Donu, v Soči a Jekatěrinburgu.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.