0

Kandidát na post prezidenta USA neví, „co je to Aleppo“

Vidělo: 1640 lidí

 

Kandidát na post prezidenta USA, lídr Libertariánské strany Gary Johnson, se dostal do kuriózní situace během rozhovoru pro televizní stanice MSNBC.

 

Žurnalista televizní stanice se Johnsona zeptal na jeho činnosti k řešení situace v Aleppu, pokud se stane prezidentem USA. „V Aleppu?..A co je to Aleppo?" — zeptal se Johnson.

 

Žurnalista mu řekl, že se nechová vážně. „Děláte si legraci?" — zeptal se. Kandidát odpověděl: „Ne." Žurnalista musel kandidátovi Libertariánské strany vysvětlit, že „Aleppo je město nacházející se v Sýrii" a „je epicentrem migrační krize". „Oukej, pochopil jsem, pochopil jsem," řekl Johnson.

 

„Vy si skutečně myslíte, že zahraniční politika je natolik nedůležitá, že ten, kdo kandiduje na post prezidenta USA, nemusí znát, co je Aleppo, kde se nachází Aleppo a proč je to město tak důležité?" — zeptal se žurnalista. „Já opravdu chápu (co je to) Aleppo a opravdu chápu, jaká je to krize," řekl politik.

 

Gary Johnson je bývalý gubernátor státu New Mexico, který kandiduje na post prezidenta USA. Během své kampaně politik sliboval snížit výdaje, držet se konzervativní fiskální politiky a legalizovat marihuanu. Podle průzkumů veřejného mínění ho podporuje 8,6 % voličů.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.