0

Ministr zahraničí Slovenska informoval o akčním plánu EU podle výsledků summitu

Vidělo: 1692 lidí

 

Mezi body akčního plánu EU, který bude, jak se očekává, vypracován v průběhu neformálního summitu 27 členských zemí unie v Bratislavě, budou konkurenceschopnost unie ve světě a komunikace s občany EU, řekl novinářům ministr zahraničí Slovenska Miroslav Lajčák před zahájením summitu.

 

„Bezpečnost, konkurenceschopnost evropské ekonomiky, zlepšení komunikace s obyvateli EU, a možná také úloha Evropské unie jako globálního hráče — očekávám, že to všechno bude předloženo podle výsledků summitu", odpověděl na otázku o prioritách EU, které mají určit předáci na neformálním summitu.

 

Předáci 27 členských zemí EU bez Velké Británie plánují na neformálním summitu v Bratislavě 16. září připravit cestovní mapy mj. pro migraci, bezpečnost a ekonomiku, které mají být splněny před summitem EU v Římě v březnu 2017.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.