0

Mayová prozradila, co pokládá za největší hrozbu pro bezpečnost

Vidělo: 1636 lidí

 

Britská premiérka Theresa Mayová pokládá neuznání a nerespektování mezinárodních hranic za velkou hrozbu pro bezpečnost a prosperitu. O tom se hovoří v projevu britské premiérky, který přednese na Valném shromáždění OSN a ze kterého uvádí výňatky Sky news.

 

Premiérka, která se své funkce ujala letos v červenci, hodlá během svého prvního vystoupení v OSN znovu prohlásit, že odchod Velké Británie z Evropské unie neznamená, že se odvrací od svých mezinárodních partnerů. „Neodcházíme od žádného z našich mezinárodních partnerů", praví se v projevu britské premiérky.

 

Kromě toho Mayová prohlašuje, že „největší hrozbou pro naši prosperitu a bezpečnost je neuznání a nerespektování mezinárodních hranic". Hodlá zdůraznit nutnost zabezpečení práva zemí na kontrolu vlastních hranic. Premiérka prohlásí, že „všechny země, včetně Velké Británie, jsou zodpovědné za proces pohraniční kontroly, aby byla omezena nelegální a nekontrolovaná migrace".

Pokud jde o problémy terorismu, tady hodlá předsedkyně britské vlády vyzvat „mezinárodní společenství ke spolupráci nejen při odvracení konfliktů, ale i ke společným akcím při likvidování mezinárodních sítí teroristů používaných k financování jejich operací a získávání do jejich řad dalších lidí".
скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.