0

Ogier míří k titulu, v Katalánsku je druhý za Sordem

Vidělo: 1592 lidí

 

Sébastien Ogier míří ke čtvrtému titulu mistra světa. Po úvodní etapě Katalánské rallye je francouzský jezdec Volkswagenu druhý za Španělem Danim Sordem, který s hyundaiem vede o 17 sekund.

 

Tovární jezdec Škody Jan Kopecký, který byl po čtvrteční úvodní divácké rychlostní zkoušce v Barceloně čtvrtý, dokončil etapu na 13. místě.

 

Další český zástupce Martin Prokop je o osm vteřin za ním čtrnáctý.

 

Dvaatřicetiletý Ogier zatím v Katalánsku nevyhrál ani jednu ze sedmi erzet, ale spolehlivým výkonem se přiblížil ke čtvrtému mistrovskému titulu v řadě. K obhajobě mu stačí dojet na třetím místě.

 

Navíc jeho konkurenti, týmový kolega Andreas Mikkelsen z Norska a Belgičan Thierry Neuville, jsou ve výsledcích až za ním.

 

Přesto se Ogier musí mít na pozoru, loni ve Španělsku havaroval v poslední erzetě.

 

Jedenáctý díl MS v automobilových soutěžích bude v sobotu pokračovat osmi rychlostními zkouškami, čtyři zbývající testy jsou na programu v neděli.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.