0

Zdroj: Zástupci OSN dorazili na východ Aleppa kvůli vyvedení bojovníků z města

Vidělo: 1584 lidí

 

Zástupci OSN dorazili do jedné z částí Aleppa, aby zahájili proces vyvedení bojovníků ozbrojených skupin z východní části města, řekl agentuře Sputnik zdroj na místě události.

 

Už dříve vystoupil s iniciativou vyvést z Aleppa bojové skupiny Džabhat an-Nusrá zvláštní vyslanec OSN pro Sýrii Staffan de Mistura. Rusko tuto myšlenku podpořilo.

 

Zdroj uvedl, že pracovníci OSN dorazili do městské části Bustan al-Qasr. Již nyní jsou tam autobusy, které budou odvážet bojovníky. Lze předpokládat, že proces může začít již v sobotu, uvedl zdroj. Očekává se, že radikálové budou odváženy bez ohledu na příslušnost k určitým skupinám, ale jejich přesný počet není znám. Stejně tak není známo, kam budou odváženy.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.