0

Napodruhé již vláda zprávu o Zemanově cestě na Rhodos schválila

Vidělo: 1562 lidí

 

Vláda v pondělí napodruhé schválila zprávu o cestě prezidenta Miloše Zemana na Rhodos. Minulý týden projednávání přerušila, neboť pro schválení nebylo dost hlasů.

 

O schválení cesty na konferenci Dialog civilizací na řeckém ostrově, kterou pořádá ruský podnikatel a spolupracovník ruského prezidenta Vladimira Putina Vladimir Jakunin, v pondělí informoval mluvčí kabinetu Martin Ayrer.

 

„Vláda schválila zprávu o pracovní cestě prezidenta republiky Miloše Zemana do Řecké republiky,” oznámil na Twitteru.

 

 

Český prezident se konference účastnil už poněkolikáté. Předloni za to sklidil kritiku opozice. Ve svém projevu hovořil hlavně na téma tzv. Islámského státu, který přirovnal k rakovině.

 

Kvůli konferenci se Zeman nezúčastnil v Izraeli pohřbu tamního bývalého prezidenta a premiéra Šimona Perese, na nějž se sjelo mnoho světových státníků. Zastoupili ho premiér Bohuslav Sobotka a ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (oba ČSSD).

 

Cesta vyšla na 300 tisíc korun bez nákladů na dopravu a  ochranku.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.