0

V nominaci Norska jsou tradiční opory, schází jen Selnäs

Vidělo: 1512 lidí

 

Trenér norské fotbalové reprezentace Per-Mathias Högmo nominoval na listopadové utkání kvalifikace mistrovství světa 2018 s českým týmem v Praze 24 hráčů, mezi nimiž nechybí většina tradičních opor.

 

Po delší době se do týmu vracejí obránce Omar Elabdellaoui, záložník Mats Möller Dähli a útočník Tarik Elyounoussi.

 

V nominaci naopak schází záložník Ole Selnäs, kterého FIFA potrestala čtyřzápasovým zákazem startu a pokutou 5000 franků (zhruba 125 000 korun) za to, že po říjnové porážce 0:1 s Ázerbájdžánem v Baku cestou do šaten nadával pomeznímu rozhodčímu.

 

"Samozřejmě, že chceme vyhrát, ale i po remíze zůstaneme v tabulce před Čechy, což by bylo dobré. O druhé místo to ještě bude tuhý boj," řekl na dnešní tiskové konferenci Högmo.

 

"Češi ve třech zápasech nevstřelil ani gól, takže to budou chtít prolomit," dodal šestapadesátiletý kouč, o jehož setrvání u reprezentace se spekuluje.

 

Norové jsou po porážkách s Německem a Ázerbájdžánem a výhře nad San Marinem v tabulce skupiny C na čtvrté příčce, o bod před týmem Karla Jarolíma.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.