0

V Kremlu vysvětlili, proč Seagalovi udělili občanství

Vidělo: 1541 lidí

 

Steven Seagal získal ruské občanství

 

Ruský prezident Vladimir Putin podepsal výnos o udělení státního občanství Ruska americkému herci a producentu Stevenu Seagalovi.

 

„Udělit občanství Ruské federace Seagalu Stevenu Frederickovi, narozenému 10. 4. 1952 ve Spojených státech amerických," uvádí ve výnosu, který byl zveřejněn na webových stránkách Kremlu.

 

Dříve, když Seagal přijel do Južno-Sachalinsku jako host Mezinárodního filmového festivalu „Kraj světa", řekl novinářům, že se mu v Rusku líbí a na Sachalinu vidí dobrý potenciál pro podnikání, a že v budoucnu může získat ruské občanství. Podle herce by rád trávil v Rusku několik měsíců v roce se svými přáteli, „s lidmi, kteří mě tady mají rádi a čekají mě."

 

Americký herec už dlouhou dobu žádal o udělení ruského občanství, řekl ve čtvrtek novinářům tiskový mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov.

 

Prezidentův výnos o udělení ruského občanství Stevenu Seagalovi byl zveřejněn na webu Kremlu.

 

Americký herec mnohokrát navštívil Rusko, podle jeho slov se mu velice líbí bohatá ruská kultura. Během jedné ze svých nedávných návštěv, kdy přijel jako host na filmový festival Kraj světa, Seagal prohlásil, že v brzké době může dostat ruský občanský průkaz. „Poměrně vytrvale a dost dlouho nás žádal o udělení občanství," řekl Peskov.

 

A dodal, že Seagal se nikdy netajil tím, že k Rusku chová vřelé city, a přitom se jedná o dobře známého herce.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.