0

Na dálnici D1 hoří autobus

Vidělo: 1667 lidí

Hořící autobus uzavřel v úterý ráno dálnici D1 ve směru na Prahu. Hasiči požár nyní likvidují, tvoří se kolony. Podle hasičů bylo v autobuse asi třicet lidí, kteří stihli před plameny utéct.

Plameny z autobusu vyšlehly po půl osmé na 44. kilometru dálnice. Řidič stihl zastavit v odstavném pruhu a přivolat hasiče.

K požáru dorazily dvě dobrovolné a tři profesionální jednotky, které po několika minutách hlásily lokalizaci požáru.

„V autobusu cestovalo asi třicet cizích státních příslušníků, kteří stihli před plameny utéci. Nyní se snažíme zajistit náhradní autobus,“ řekl Novinkám mluvčí hasičů Jaroslav Gabriel. Příčiny požáru bude na místě zjišťovat vyšetřovatel hasičů.

Dálnice bude během hašení uzavřena. Následně bude otevřen jeden z jízdních pruhů. Podle serveru dopravních informací budou komplikace na dálnici trvat do 10:00.

Další komplikace čekají řidiče na 5. kilometru ve směru do hlavního města, kde bourala čtyři auta. Neprůjezdný je levý jízdní pruh, ale kolony dosahují až 10 kilometrů. Střet se obešel bez zranění.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.