0

Merkelová uvedla podmínky, které Británii umožní zachovat si přístup na trh EU

Vidělo: 1676 lidí

Německá kancléřka Angela Merkelová uvedla, za jakých podmínek neztratí Velká Británie přístup na trh Evropské unie. Je to svoboda pohybu, zahraničního obchodu a výměny služeb a finančních proudů.

Německá kancléřka Angela Merkelová prohlásila, že v zájmu zachování přístupu Velké Británie na vnitřní trh Evropské unie se na jednáních s Londýnem musí dostat do popředí čtyři hlavní podmínky.

„Nepřipustíme, aby se rozdávali rozinky z pečiva. Musí být zaručena čtyři hlavní práva — svoboda osobního pohybu, svoboda zahraničního obchodu, svoboda výměny služeb a svoboda finančních proudů," řekla Merkelová, která promluvila na sjezdu Křesťansko-demokratické unie (CDU) v Essenu. Přímý přenos z jejího vystoupení vysílaly německé televizní stanice. „Jedině v takovém případě bude otevřen přístup na vnitřní trh (EU), to se musí stát maximem na jednáních s Velkou Británií," řekla Merkelová a dodala, že možné oslabení trhu kvůli následkům brexitu je v rozporu „jak s německými, tak i evropskými zájmy".
скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.