0

Izraelské letectvo zaútočilo na vojenské letiště u Damašku

Vidělo: 1699 lidí

Letouny izraelského letectva provedly raketový útok na vojenské letiště Mezza, které se nachází na jihozápadě od syrského hlavního města, informuje libanonský televizní kanál Al-Mayadeen.

Podle informací televizní stanice byl útok proveden za rozbřesku ze vzdušného prostoru Libanonu. Televize říká, že ještě půl hodiny po útoku se z prostoru letiště ozývaly hlučné exploze. Nicméně informace o možných obětech či zraněných nepřicházejí. Oficiální Damašek zatím incident nijak nekomentoval.

Předešlý útok izraelského letectva na Sýrii proběhl 30. října. Dvě rakety vypuštěné z libanonského vzdušného prostoru tehdy zaútočily na Es-Sabura na západních předměstích Damašku. V důsledku útoku nikdo nebyl zraněn.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.