0

Žena odnosila a porodila vlastního vnuka za nemocnou dceru

Vidělo: 1468 lidí

Pětačtyřicetiletá Velšanka Julie Bradfordová odnosila vlastního vnuka. Zdravého chlapce porodila minulý pátek. Bradfordová podstoupila umělé oplodnění za svoji jednadvacetiletou dceru, která je neplodná kvůli nemoci. O případu informovala ve středu stanice BBC.

„Od dospívání jsem toužila po tom stát se matkou a teď se nám sen vyplnil. Moje máma je ta nejstatečnější a nejúžasnější žena na světě,“ radovala se minulý pátek Jessica Jenkinsonová z narození syna Jacka. Sama ho odnosit nemohla v důsledku své nemoci.

Jessica jako osmnáctiletá onemocněla rakovinou děložního čípku, avšak ještě před tím, než nastoupila léčbu, nechala si v Cardiffské univerzitní nemocnici odebrat a zmrazit vlastní vajíčka. O tom, že její matka podstoupí umělé oplodnění, se rozhodlo počátkem roku.

„Zvládli mi odebrat 21 vajíček, než začaly chemoterapie, ale jen deset jich přežilo. Udělali z nich embrya, která po dvou týdnech zamrazili. V květnu embryo rozmrazili a implantovali do máminy dělohy,“ vylíčila Jenkinsonová.

Její matka uvedla, že to pro ni byla šance, jak napravit těžkosti spojené s dceřinou nemocí. Poslední tři roky její léčby popsala jako „naprosto nejhorší“ roky svého života, během nichž trpěla, protože dceři nemůže pomoci.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.