0

Syrské úřady zcela kontrolují přes 95 % území Aleppa

Vidělo: 1627 lidí
Během uplynulých osmačtyřiceti hodin se syrské armádě podařilo osvobodit od teroristů další tři čtvrti východní části Aleppa, což znamená, že úřady SAR nyní kontrolují přes 95% území, praví se ve zprávě ruského střediska pro usmíření znepřátelených stran v Sýrii.

„Během uplynulých osmačtyřiceti hodin syrská vládní armáda osvobodila od teroristů další tři čtvrti východní části Aleppa (Šajch Said, Karim Hum a Al-Makamad). A to znamená, že syrské úřady nyní zcela kontrolují přes 95 % území města Aleppa a celková plocha čtvrtí ve východní části města, které jsou ještě pod kontrolou ozbrojenců, nepřesahuje 10 čtverečních kilometrů,“ praví se ve zprávě.
скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.