0

Na celém území Sýrie nabylo platnosti zastavení palby

Vidělo: 1622 lidí

Syrská armáda zastavila bojové akce na celém území Sýrie v souladu s dohodou, oznámil agentuře RIA syrský vojenský zdroj.

Dříve bylo oznámeno, že syrská armáda a ozbrojené skupiny se dohodly dodržovat režim zastavení palby na celém území Sýrie od půlnoci 30. prosince. Dohoda se nerozšiřuje na teroristické skupiny Fronta an-Nusrá a Islámský stát.

„Naše armáda zastavila bojové akce ve všech provinciích od začátku příměří", řekl spolubesedník agentury.

V domobraně Damašku, Aleppa a Homsu agentuře RIA oznámili, že zastavení palby na frontových čárech s ozbrojenými skupinami se zachovává v průběhu jedné hodiny. „V posledních 40 minutách nikdo na nikoho nestřílel. Dodržujeme stejně jako armáda režim zastavení palby" řekl zpravodaji RIA zdroj v domobraně Aleppa.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.