0

Média: Istanbulský útočník může být profesionálním vrahem

Vidělo: 1814 lidí

Vykonavatel teroristického útoku v nočním klubu v centru Istanbulu mohl absolvovat speciální výcvik, informuje agentura Associated Press s odkazem na turecká média.

Expert na protiteroristická opatření Abdulla Agar sdělil, že chování teroristy svědčí o tom, že „je určitě zabiják a zřejmě střílel na lidi také předtím."

„Útočník je rázný, přesný, praktický a chladnokrevný profesionál," řekl Agar a dodal, že se útočník zřejmě zúčastnil reálných ozbrojených srážek. Policie pokračuje v zjišťování osobnosti teroristy, který je, jak sdělila turecká média s odkazem na policejní zdroje, občanem Uzbekistánu nebo Kyrgyzstánu. Podle listu Habertürk může jít také o Ujgura.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.