0

Trump je překvapen únikem detailů referátu tajných služeb o kyberútocích

Vidělo: 1728 lidí

Zvolený prezident USA Donald Trump je překvapen tím, že informace z tajného referátu tajných služeb o kyberútocích v době voleb se stala přístupnou masmédiím, a diví se, jako bylo možné připravit referát bez prozkoumání serverů Demokratické strany, do nichž se údajně nabourali hackeři z RF. Napsal to ve svém mikroblogu na Twitteru.

„Jak dostala NBC „exkluzivní informaci o tajném referátu, který předložil (prezident Obama)? Kdo jim dal tento referát a proč! Politici!", diví se Trump.

Položil kromě toho otázku, jak se mohlo stát, že „Demokratická strana neposkytla FBI přístup, aby prozkoumala servery, do nichž se údajně nabourali Rusové…" Řada amerických televizních stanic dříve oznámila, že byly zveřejněny detaily referátu tajných služeb, v němž mají být předloženy nevyvratitelné důkazy zasahování RF do voleb v USA. V referátu je mj. jmenován prostředník mezi RF a WikiLeaks.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.