0

O2 postihl výpadek v Praze a středních Čechách, lidé nemohli volat

Vidělo: 1674 lidí

Problémy s hovory mohly v pátek odpoledne zaznamenat uživatelé mobilního operátora O2. Postihl ho velký výpadek, který se týkal 3G sítí ve středních Čechách a Praze. Odstranit závadu se podařilo až po více než dvou hodinách.

První uživatelé si na závadu stěžovali v pátek odpoledne – po 13. hodině. „Někteří naši zákazníci v Praze a středních Čechách mohou mít nyní problém s voláním ve 3G síti,“ uvedla krátce po nahlášení problému na dotaz Novinek mluvčí O2 Lucie Pecháčková.

Podle ní se problém podařilo vyřešit krátce před 15:30, výpadek tedy trval déle než dvě hodiny.

Mluvčí nicméně zdůraznila, že problém se týkal výhradně 3G sítí. Uživatelé jej tedy mohli odstranit, pokud v telefonu změnili nastavení na 2G sítě. Pak byl sice pomalejší mobilní internet, ale zároveň bylo možné opět normálně telefonovat.

„Omlouváme se za komplikace,“ uzavřela mluvčí. Co přesně výpadek způsobilo, neupřesnila.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.